Optimum Gıda


Optimum 2010 yılında gıda katkıları satışında uzman bir ekip tarafından kurulmuştur.

2013 yılında yapmış olduğu karışım tesisi yatırımı ile yurt içi ve yurt dışı müşterileri için özel çözümler üretmektedir.

Üretilen Gıda Stabilizörleri müşterilerimizin ürünlerinin yapılarını ve uygulama olanaklarını iyileştirmektedir. Bizler ürettiğimiz Gıda Stabilizörleri ile mevcut ürünlerde maliyet avantajı getirirken pazarda hızlıca kabul edilebilecek yeni ürünlerde önermekteyiz.

Gıda Stabilizörlerinin başarısı karışımda bulunan her bir hammaddenin kalitesi ile doğrudan ilgilidir. Bu yüzden satın aldığımız her bir hammaddeyi kendi laboratuvarlarımızda yada dış laboratuvarlarda detaylı kalite kontrol analizlerine tabi tutarız. Böylelikle bize sipariş veren müşterilerimiz aldıkları ürünün her zaman aynı fonksiyonelliği göstereceğine emin olabilirler

Her yeni proje bizim için bir fırsat olup, her bir soru özenle ve hızlıca cevaplandırılarak, güvenilir ve esnek bir çözüm sunulmaktadır.

Bu çözümler için uygulama laboratuvarımızda mühendislerimiz çeşitli hammaddeler arasından en kaliteli, en ekonomik ve en uygulanabilir olanlarını seçerler. Doğru birleşim ile hazırlanan numuneler, müşteri ihtiyaçlarına göre kullanıma hazır karışım veya bitmiş ürün ilk örneği olarak sunulur